زندگی – معاش سیستم ماشین تعمیر خودرو

زندگی – معاش: سیستم ماشین تعمیر خودرو ترمز خودرو خودرو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اروپا چگونه با بیت کوین کنار می‌آید؟

انگلستان و سایر دولت‌های اروپایی اعلام کرده‌اند که همه سازمان‌های مسئول موظف خواهند بود راجع به ارز بیت کوین، هرچه سریع‌تر تصمیم‌های قاطعی را اتخاذ کنند.

اروپا چگونه با بیت کوین کنار می‌آید؟

اروپا چگونه با بیت کوین کنار می آید؟

عبارات مهم : اروپا

انگلستان و سایر دولت های اروپایی اعلام کرده اند که همه شرکت های مسئول موظف خواهند بود راجع به ارز بیت کوین، هرچه سریع تر تصمیم های قاطعی را اتخاذ کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از گاردین، بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله انگلستان راجع به پیشرفت و یکه تازی های بی رویه و بی اساس ارزهای دیجیتالی و مجازی همچون بیت کوین ابراز نگرانی کرده اند، چراکه آنها بر این باورند به وسیله ارز دیجیتالی بیت کوین، روند پولشویی، سوءاستفاده های مالی و فعالیت های تروریستی تسهیل خواهد شد.

اروپا چگونه با بیت کوین کنار می‌آید؟

هم اکنون بنظر می رسد انگلستان با همکاری اتحادیه اروپا قصد دارد تمهیدات و تصمیمات جدی تری را در قبال بیت کوین و پیدایش سایر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده است اتخاذ کند. البته دستیابی به قوانین و مقررات یکپارچه بعد از جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا اندکی دشوارتر شده است است ولی چیزی که واضح و بدیهی هست، آن است که اکثریت کشورهای دنیا بخصوص اتحادیه اروپا، همواره روند رو به رشد ارز بیت کوین را خطرناک توصیف کرده اند. آنها همواره استفاده از بیت کوین را همطراز و هم معنی با پولشویی، فرار مالیاتی و تجارت های غیرقانونی همچون خرید و فروش اسلحه، مواد مخدر و تجهیزات تروریستی می دانند.

یکی از دلایلی که بسیاری از دلالان و تاجران از ارز دیجیتالی و رمزنگاری شده است بیت کوین، جهت معاملات غیر معمول و غیر قانونی استفاده می کنند، آن است که تبادل پول با این ارز، در هیچ جایی ثبت نمی شود و هیچ هویت و نام و نشانی از طرفین معامله نیز در آن به چشم نمی خورد و سازمانهای امنیتی نیز قادر نخواهند بود مجرمان و دلالان را ردگیری و قراردادهای آنها را پیگیری کنند. بنابراین جهت این افراد پولشویی و فرار مالیاتی بسیار آسوده و راحت صورت خواهد گرفت.

انگلستان و سایر دولت‌های اروپایی اعلام کرده‌اند که همه سازمان‌های مسئول موظف خواهند بود راجع به ارز بیت کوین، هرچه سریع‌تر تصمیم‌های قاطعی را اتخاذ کنند.

از آنجایی که نمی توان به طور کلی جلوی وقوع یک پدیده تازه را گرفت، ولی می توان با وضع مقرراتی جدید، نحوه استفاده از آن را محدود و کنترل کرد، انگلستان قصد دارد با همکاری اتحادیه اروپا، قوانینی را وضع کند تا بدهید وسیله، تاجران، دلالان و طرفین معامله در مبادله با ارز بیت کوین مجبور باشند اطلاعات خود را وارد و ثبت کنند. بدهید ترتیب، می توان گفت تا حد زیادی از فعالیتها و معاملات غیرقانونی و غیر مجاز سلاح، دارو، مواد مخدر و تجهیزات تروریستی در دنیا و بخصوص در اروپا جلوگیری بعمل خواهد آمد.

تاکنون، هویت افرادی که با بیت کوین معامله می کردند ناشناس و مخفی باقی می ماند ولی با توافقات صورت گرفته میان انگلستان و سایر دولت های اروپایی، از این بعد قرار است هویت و نام و نشانی دقیق معامله گران به منظور جلوگیری از پولشویی و سایر فعالیت های غیر قانونی ثبت شود.

واژه های کلیدی: اروپا | استفاده | پولشویی | استفاده | تروریستی | انگلستان | اتحادیه اروپا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog