زندگی – معاش سیستم ماشین تعمیر خودرو

زندگی – معاش: سیستم ماشین تعمیر خودرو ترمز خودرو خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مانع محرومیت کشتی می شویم ، از برنامه های کی روش حمایت می کنیم

معاون وزیر ورزش باتاکید بر اینکه مواضع نظام و ورزش نسبت به رژیم صهیونیستی عوض کردن نکرده گفت: با استفاده از ابزارهای قانونی اجازه نمی دهیم کشتی کشور عزیزمان ایر

مانع محرومیت کشتی می شویم ، از برنامه های کی روش حمایت می کنیم

از برنامه های کی روش حمایت می کنیم/مانع محرومیت کشتی می شویم

عبارات مهم : برنامه

معاون وزیر ورزش باتاکید بر اینکه مواضع نظام و ورزش نسبت به رژیم صهیونیستی عوض کردن نکرده گفت: با استفاده از ابزارهای قانونی اجازه نمی دهیم کشتی کشور عزیزمان ایران محرومیت شود.

به گزارش مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های نابینایان وکم بینایان امروز سه شنبه به ریاست محمدرضا داورزنی برگزار شد. وی در حاشیه این انتخابات در مورد مواضع وزارت ورزش در رابطه با عدم مبارزه علیرضا کریمی جهت نماینده اسرائیل و همچنین برنامه این وزارتخانه جهت حمایت از تیم ملی فوتبال در مسابقه های جام جهانی توضیح داد.

مانع محرومیت کشتی می شویم ، از برنامه های کی روش حمایت می کنیم

وی در مورد اتفاقات اخیری که اطراف فدراسیون کشتی و به خاطر عدم باخت اضطراری علیرضا کریمی در مسابقه های قهرمانی دنیا جهت عدم رویارویی با نماینده اسرائیل افتاده هست، گفت: اتفاق جدیدی نیفتاده است چون مواضع نظام جمهوری اسلامی و وزارت ورزش نسبت به رژیم صهیونیستی روشن هست. همچون دوران بعد از انقلاب که هر لحظه از مردم مظلوم فلسطین دفاع کرده ایم، عمل خواهیم کرد و همچنان اسرائیل را به رسمیت نخواهیم شناخت.

معاون وزیر ورزش همچنین در مورد احتمال محرومیت کشتی کشور عزیزمان ایران از طرف اتحادیه جهانی این رشته تصریح کرد: تلاش مان این است از ابزارهای قانونی استفاده کنیم تا اتحادیه جهانی کشتی نتواند دست به چنین کاری بزند. در هر صورت وزارت ورزش و همچنین دستگاه دیپلماسی کشور در کنار فدراسیون کشتی خواهد بود.

معاون وزیر ورزش باتاکید بر اینکه مواضع نظام و ورزش نسبت به رژیم صهیونیستی عوض کردن نکرده گفت: با استفاده از ابزارهای قانونی اجازه نمی دهیم کشتی کشور عزیزمان ایر

داورزنی در مورد بازنشسته های ورزش با تاکید بر اینکه وزارت ورزش خود را ملزم می داند تا قانون را رعایت کند، خاطرنشان کرد: ابتدا اختلاف نظرهایی وجود داشت ولی بعد از استفساریه مجلس ملزم به رعایت هستیم. بنابراین باید افرادی که بازنشسته به حساب می آیند ولی در فدراسیون ها و کلوب هی غیردولتی حضور دارند و از منابع دولت هم استفاده می کنند باید کناره گیری کنند.

وی با تاکید بر اینکه این مسئله مشمول بر کلوب های شخصی نمی شود، خاطرنشان کرد: همکاری با بازنشسته ها در پست هایی مانند مدیر فدراسیون و دیگر اعضای مهم منع قانونی دارد ولی می توان از این افراد در بخش هایی مانند اتاق فکر استفاده کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش همچنین در مورد حمایت از فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: انتخابات این فدراسیون امروز برگزار شد. مظلومی از مدیران زحمتکش هست. وی طی ۳۰ سال گذشته جهت این حوزه مثمرثمر بوده هست. وظیفه وزارت ورزش است تا کمک های مورد نیاز را به این فدراسیون و وی داشته باشد.

مانع محرومیت کشتی می شویم ، از برنامه های کی روش حمایت می کنیم

به گزارش مهر، محمدرضا داورزنی در ادامه صحبت های خود در مورد اساسنامه فدراسیون های ورزشی گفت: مباحث و بندهای اساسنامه فدراسیون ها در ۷۰ – ۷۵ درصد موارد یکسان است و تنها حدود ۲۰ – ۲۵ درصد تفاوت وجود دارد. در این بخش ها بعد از انجام کار تخصصی آن را به فدراسیون ها ارائه می کنیم. اساسنامه فدراسیون ها بعد از مصوبه دولت، نهایی و ابلاغ می شود.

وی همچنین در مورد اساسنامه فدراسیون تیر و کمان گفت: در مجموع روند بررسی اساسنامه فدراسیون ها زیر نظر دستگاه های نظارتی و شرکت بازرسی کل کشور در حال انجام هست. از نظر وزارت ورزش این اساسنامه رسمیت دارد. البته که در بعضی فدراسیون ها با توجه به قوانین فدراسیون های جهانی خود، اقداماتی در اساسنامه ایجاد شده است و همان جهت فدراسیون جهانی ارسال شده است هست. ولی در مجموع اساسنامه داخلی فدراسیون ها در چند ماه گذشته با کمک صاحب نظران و مدیران ورزش کشور تنظیم و اصلاحاتی نیز درخصوص آن صورت گرفت. مسئولان فدراسیون تیروکمان پیش از این اساسنامه خود را جهت فدراسیون جهانی ارسال کرده بودند که ایراداتی داشت ولی مدیران فدراسیون پیگیری های مورد نیاز را انجام دادند تا ایرادات برطرف شود ولی از نظر دستگاه های نظارتی هم مورد تائید قرار بگیرد.

معاون وزیر ورزش باتاکید بر اینکه مواضع نظام و ورزش نسبت به رژیم صهیونیستی عوض کردن نکرده گفت: با استفاده از ابزارهای قانونی اجازه نمی دهیم کشتی کشور عزیزمان ایر

داورزنی تاکید کرد: این اساسنامه هنوز تائید نهایی نشده هست. به محض اینکه تائید شود آن را اعلام خواهیم کرد. فقط اینکه فدراسیون جهانی همکاری مورد نیاز را در این زمینه داشته است.

معاون وزیر ورزش در بخشی از صحبت های خود در مورد اختلافات کی روش با مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: طبق دستور وزیر، کمیته ای خاص حمایت از تیم ملی تشکیل شده است است بعد خیال همه راحت باشد. قرار بر این است برنامه های فدراسیون فوتبال و تاج که با همکاری کی روش جهت آماده سازی تیم ملی در نظر گرفته می شود، به وسیله وزارت ورزش هم مورد حمایت قرار گیرد. دولت هم نگاه حمایتی به فوتبال دارد. ما هم در وزارت ورزش خود را ملزم می دانیم تا در کنار فدراسیون باشیم. باید کمک کنیم که همه برنامه ها در آرامش کامل اجرا شود.

مانع محرومیت کشتی می شویم ، از برنامه های کی روش حمایت می کنیم

وی در مورد معرفی جانشین قطعی علی اکبر طاهری در کلوب پرسپولیس گفت: وزیر ورزش به عنوان مدیر مجمع باید در این زمینه تصمیم گیری کند. من دخالتی نمی کنم. ولی شخصا اعتقاد دارم طاهری از مدیران توانمند ورزش کشور است ک در مدت وقت حضور در کلوب پرسپولیس عملکرد مدیریتی خوبی داشت. باید از توانایی چنین مدیرانی استفاده کرد.

داورزنی همچنین در مورد اخطاری که از سوی دیوان عدالت اداری در رابطه با فدراسیون تیراندازی داده شده است است نیز تصریح کرد: این عنوان در حال پیگیری است و تا زمانیکه نتیجه نهایی مشخص نشود، فدراسیون فعلی کار خود را دنبال می کند. وزارت ورزش فعلا هیچ نظری در این زمینه نمی دهد تا زمانیکه پیگیری های به نتیجه نهایی رسیده و وظیفه مشخص شود.

سرپرست فدراسیون والیبال همچنین در مورد حواشی اخیر فدراسیون کبدی گفت: مسابقه های کبدی قهرمانی آسیا و میزبانی گرگان در این مسابقه ها خیلی خوب بود. همه چیز خوب پیش رفت. در کل ۹۹ درصد میزبانی خوب بود ولی یک درصد مسئله ساز شد که امیدوارم دیگر شاهد آن نباشیم. در حال حاضر هم مقصودلو به عنوان مدیر به کار خود در فدراسیون ادامه می دهد تا روزی که قرار است انتخابات این فدراسیون برگزار شود. این انتخابات ۲۵ آذرماه برگزار می شود.

واژه های کلیدی: برنامه | داورزنی | استفاده | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اتحادیه جهانی کشتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog