زندگی – معاش سیستم ماشین تعمیر خودرو

زندگی – معاش: سیستم ماشین تعمیر خودرو ترمز خودرو خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا بی علت حمله می‌کنید , دولت باید پول استقلال و پرسپولیس را می‌داد

تقبل بدهی های استقلال و پرسپولیس جهت ممانعت از محرومیت این تیم‌ها بهانه‌ای شده است جهت حمله به دولت! 

آیا بی علت حمله می‌کنید , دولت باید پول استقلال و پرسپولیس را می‌داد

دولت باید پول استقلال و پرسپولیس را می داد ؛ آیا بی علت حمله می کنید

عبارات مهم : مجموعه

تقبل بدهی های استقلال و پرسپولیس جهت ممانعت از محرومیت این تیم ها بهانه ای شده است جهت حمله به دولت!

به گزارش خبرآنلاین؛ اگر استقلال و پرسپولیس از آسیا از بین بردن می شدند همه می گفتند آیا دولت دست روی دست گذاشته است ولی حالا که این بدهی ها پرداخت شده است است باز به آنها انتقاد می کنند که آیا از بیت المال حاصل بی تدبیری مدیران پرداخت شده است هست. واقعیت این است که بی کفایتی مدیران باید به جای خود بررسی شده است و برایش مجازات متناسب در نظر گرفته شود ولی دولت سال ها بود که واقعا این دین را به قرمزها و آبی ها داشت.

آیا بی علت حمله می‌کنید , دولت باید پول استقلال و پرسپولیس را می‌داد

اینکه یکبار بدهی های این تیم ها را صفر کند و بگذارد تا بعد از آن آنها بدون بدهی وارد مرحله واگذاری شوند. بدهی های مالیاتی که حاصل بی تدبیری بوده اند را باید می بخشیدند که بالاخره بخشیده شده است اند و از این بعد دیگر مدیران چالش بدهی معوق ندارند. پول های به دست آمده از کمک های مردمی ، بدهی های گذشته تیم ها را پاس کرده است و از امروز هر تیم مدیریتی که مالکیت استقلال و پرسپولیس را داشته باشد و بدهی اوج بیاورد ، دیگر مشخص است مسئولش خودش بوده است.

حالا دیگر نمی توانند بگویند کی بود ، کی بود من نبودم. دولت قرار شده است یک بار تکلیفش را مشخص کند و سلطانی فر هم خیلی صریح گفته این تیم ها را واگذار می کند. بارها راجع به بحث واگذاری این تیم ها گفته شده است بود که باید این تیم ها را بی ضرر به بخش شخصی بدهند تا باری بر دوش مالکان شخصی نباشند و حالا بخشی از این اتفاق افتاده است.

تقبل بدهی های استقلال و پرسپولیس جهت ممانعت از محرومیت این تیم‌ها بهانه‌ای شده است جهت حمله به دولت! 

اگرچه هنوز این تیم ها املاک بسیار زیادی دارند که در تصرف نهادهای دیگری است و اگر آنها هم به تیم ها برگردد ، به عنوان موسسات تجاری سود ده می توانند واگذار شوند و از این بحران جهت ابد در بیایند. فکر کنید املاک کلوب تاج که در تملک وزارت ورزش است از مجموعه تنیس استقلال تا ورزشگاه های استقلال جنوب و دیهیم و اداره تربیت بدنی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به آبی ها برگردد و بولینگ عبدو یا مجموعه ورزشی چمران در کنار پل صدر به پرسپولیس برگردد ، آیا باز هم این تیم ها ، این همه چالش دارند؟

واژه های کلیدی: مجموعه | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog